Czyszczenie, pranie dywanów - Wrocław ; tel. 501 066 330

Dywan Service

Firma Dywan Service zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem dywanów, wykładzin i tapicerki.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży, co pozwala nam zagwarantować Państwu profesjonalizm wykonywanych przez nas usług. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapewniamy szybkie terminy realizacji usług, będąc do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Cechuje Nas fachowość, profesjonalizm, zaangażowanie oraz dbałość o dobro klienta. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Używany przez nas sprzęt i detergenty są markowej firmy "Karcher".

Zdobywamy nowe doświadczenia oraz wykorzystujemy najnowsze światowe rozwiązania i osiągnięcia technologiczne w zakresie: Organizując pracę staramy się nie zakłócać sprawnego funkcjonowania firm, gospodarstw domowych, itp., które nam zaufały i sprostać ich wymaganiom.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje zachęcą Państwa do bliższego poznania naszej firmy i zaufania nam na tyle, aby przekazać nam odpowiedzialność za czystość i porządek w Państwa miejscach pracy, domach i nie tylko.